Loading...

Istanbul Toplu SMS

İletişim hayatımızda büyük rol oynamaktadır. Buda beraberinde insanların teknolojiyi iletişim sektöründe fazla kullanılmasını sağlamaktadır. İnsanlar artık her şeyi telefonundan kontrol etmek istemektedirler. Telefon artık günümüzde haberleşme boyutunu geçerek alışverişlerimizde, ticaretimizde ve insanların bilgilendirilmesinde önemli rol oynamaya başlamıştır. Mesaj insanlarla iletişim kurmanın en kolay yollarından biridir. Sadece bir kişiye mesaj atmak o kişiyle iletişime geçmek günümüzde yetmemektedir. Bu nedenle E-toplusms.com u kullanarak anlatmak istediklerinizi anlatabilmeniz satmak istediğiniz ürünlerin tanıtımını yapabilmeniz artık sitemiz sayesinde çok kolay.
Toplu sms sitemizi kullanarak İstanbul toplu sms sitesi ve ilçeleri: Bakırköy toplu sms Bayrampaşa toplu sms Beşiktaş toplu sms Beyoğlu toplu sms Arnavutköy toplu sms Eyüp toplu sms Fatih toplu sms Gaziosmanpaşa toplu sms Kağıthane toplu sms Küçükçekmece toplu sms Sarıyer toplu sms Şişli toplu sms Zeytinburnu toplu sms Avcılar toplu sms Güngören toplu sms Bahçelievler toplu sms Bağcılar toplu sms Esenler toplu sms Başakşehir toplu sms Beylikdüzü toplu sms Esenyurt toplu sms Sultangazi toplu sms Adalar toplu sms Beykoz toplu sms Kadıköy toplu sms Kartal toplu sms Pendik toplu sms Ümraniye toplu sms Üsküdar toplu sms Tuzla toplu sms Maltepe toplu sms Ataşehir toplu sms Çekmeköy toplu sms Sancaktepe toplu sms Büyükçekmece toplu sms Çatalca toplu sms Silivri toplu sms Şile toplu sms Sultanbeyli toplu sms 'de istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Sitemiz çok hesaplı ve uygun bir şekilde mesajlarınızı iletir. Sitemizden piyasaya göre daha ucuz toplu sms gönderme imkanı sunmaktadır. Sitemize üye olmak ücretsizdir ve cok kolaydır. Birçok önemli siyasi partilere ve büyük söz sahibi şirketlerle çalışmaktadır. Herhangi bir konuda duygu ve düşüncelerinizi bize çağrı merkezimiz sayesinde paylaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizde her konuda bizden yardım alabilirsiniz.

BAŞLICA BİLGİLER

SMS’ler;
- 160 karakterden oluşur.
- Başlık/orginatör en az 3 en fazla 11 karakterden oluşur.
- Excelden toplu numara aktarımı, gruplandırma, numara engelleme yapabilirsiniz. Excelden aktarım sırasında çift numaralar otomatik olarak sistemden teke düşürülür.
- Kişiye özel hitaplı smsler gönderebilirsiniz.
- SMS gönderdiğiniz numara kullanılmıyorsa sistem otomatik olarak ayırır ve size özel liste halinde sunar.
- Gönderilemeyen smsler kredi olarak hesabınıza tekrar yüklenir.
- Kullanım süresi yoktur dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
- Mobil uygulamalarımız ile telefonunuzdan sms gönderebilir, hesabınızı kontrol edebilirsiniz.
- İleri tarihli toplu sms gönderebilirsiniz
- API desteği ile web sitenize entegre çalışabilirsiniz.

TOPLU SMS İLE NELER YAPILABİLİR

Toplantı duyuruları yapabilirsiniz.
Özel anma/kutlama günlerini (23 Nisan, ramazan bayramı, kurban bayramı, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, tıp bayramı, itfaiyecilik bayramı vs. aklınıza gelebilecek her türlü özel günde) duyurabilir, kutlayabilirsiniz.
Özel gün kutlama mesajlarınızı ister e-TOPLUSMS programından isterse veritabanınızdan otomatik olarak yapabilirsiniz.
Adres ve telefon değişikliklerinizi duyurabilirsiniz.
Sosyal etkinliklerinizi duyurabilirsiniz.
Müşterilerinizin özel günler kutlamalarını (doğum günü, evlilik yıldönümü vs) yapabilirsiniz.
Kredili müşterilerinize ödeme hatırlatması (taksit tutarı, son ödeme tarihi) yapabilirsiniz.
Promosyonlarınızı duyurabilirsiniz.
Aidat/Taksit vb. ödemelerinizi otomatik olarak kullanılan veritabanından hatırlatabilirsiniz.
Reklam ve Promosyonlarınızı duyurabilirsiz.
Bayilerinize yeni ürün fiyatlarını, kampanyaları, bakiye ödeme hatırlatmalarını yapabilir, bayi toplantılarını bildirebilirsiniz.
Öğrencinin devamsızlık durumunu ve notlarını bildirebilirsiniz.
Hastalarınıza randevu hatırlatması, ilaç alım saat/tarih hatırlatması yapabilirsiniz.
Sigortalıya taksit ödeme, kasko hatırlatma, poliçe yenileme vb. hatırlatması yapabilirsiniz.
Oto bakım servis zamanları, yeni model, sigorta vb. hatırlatması yapabilirsiniz.

Scroll to Top