Loading...

Hakkımızda

Toplu SMS sistemleri iletişim yüzyılı olan 21. yüzyılın en önemli iletişim araçlarından biridir. Her geçen gün daha da önem kazanan müşteriyle iletişim olgusu, bilişim teknolojilerini farklı çözümler bulmaya itmektedir. Günümüzde önemli iletişim araçlarının basında cep telefonu ve internet gelmektedir. Bu ikisini bir araya getiren Toplu SMS Sistemleri müşteri ve firma arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır.

Her kısa mesajın en az bir kere okunduğu gerçeğini göz önüne alırsak, Toplu SMS sistemlerinin bugün pek çok kitle iletişim aracının önünde bir reklam ve tanıtım aracı olduğunu görürüz. Kampanyaların, promosyonların, organizasyonların duyurulması, ödeme ve taksit gibi hatırlatılmaların yapılması, müşteriler nezdinde kalite imajını yükseltecek çeşitli hatırlatmaların yapılması Toplu SMS sistemleriyle mümkündür. Toplu sms gönderme işlemi her alanda iletişimi kolaylaştıracak önemli bir araçtır.

E-toplusms tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayan sektörde öncü bir firmadır. Yüzlerce kullanıcısı ve aylık milyonlarca sms gönderisi ile müşterilerine %100 memnuniyet garantisi veren nadir firmalardan bir tanesidir.

Sizde bizimle çalışmak ve kurumsal çözümlerimizi daha detaylı anlayabilmek için hemen sitemize üye olun yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

Scroll to Top